DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE ZAKUPU LUSTER DO MOK

12Gru201914:33

Tegorocznym obchodom Mikołajek towarzyszyła zbiórka pieniężna na „Lustra” do sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach.

Podczas imprezy odbył się kiermasz ciast i ozdób świątecznych przygotowany przez rodziców naszych podopiecznych, loteria oraz licytacje. Dziękujemy rodzicom i uczestnikom imprezy, którzy włączyli się w naszą akcję i zebrane fundusze w kwocie 3792,52 zł przekazali na nasze konto.

Podziękowania kierujemy również do darczyńców: Elżbiety Kozłowskiej, Firmy Signify Poland Sp. z o.o., Bankowi Spółdzielczemu w Reszlu, Firmie Wipasz S.A., Firmie EDP Renewables, PSB Mrówka - Marta i Krzysztof Bamburek. Dziękujemy naszym lokalnym przedsiębiorcom i organizacjom za gadżety, vouchery przekazane na licytację i loterię: Sklep PIK - Aneta i Dariusz Suszko, Sklep Kala - Elżbieta Liwarowska, Gabinet Kosmetyczny i Masażu - Agnieszka Bondar, Hala Widowiskowo - Sportowa w Korszach, Wiraż Pub Bartoszyce, Klub Seniora „Bratek” i Korszeńskie Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne „Otwarte Drzwi”.

Nasze wspólne działania przyczyniły się do uzbierania łącznej kwoty 5142,52 zł. Środki na wsparcie zakupu luster można wpłacać na nasze konto do końca roku. Wkrótce wspólnie spełnimy marzenie dzieci i instruktorów. Koszt zakupu i instalacji luster to wydatek ponad 11 000,00 zł.

Tekst i fot.: MOK Korsze