ZAKOŃCZYŁ SIĘ PROJEKT WYJAZDÓW NA BASEN

29Lis202110:39

Dobiegł końca projekt „O zdrowie i kondycję dbamy i z chęcią pływamy” realizowany przez Korszeńskie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Otwarte Drzwi”.

- „W ramach zadania stowarzyszenie zorganizowało cztery wyjazdy prozdrowotne na basen do Term Warminskich w Lidzbarku Warmińskim. Łącznie w projekcie realizowanym od września do października wzięło udział ponad 80 osób. Projekt miał za zadanie promowanie i stymulowanie aktywnych form spędzenia wolnego czasu oraz popularyzację zdrowego stylu życia” – mówi Tomasz Lenkowski prezes KSSK „Otwarte Drzwi”.

- „Dziękujemy Zarządowi Powiatu Kętrzyńskiego za wsparcie i dofinansowanie zadania. Podziękowania kierujemy również do firmy EDP Renewables za wspieranie naszej działalności – dodaje prezes.

Tekst i fot.: Organizator