Wyjazd do Teatru lalek w Olsztynie

08Lut202210:16

Wyjazd do Teatru lalek w Olsztynie

Spektakl teatralny Piękna i Bestia” to jedna z najbardziej znanych legend o wierności, miłości, zaczarowanej róży i magicznym zamku. Spektakl opowiada historię pięknej dziewczyny, która chcąc ratować życie ojca wpada w ręce okrutnej bestii. Czy Bella, pod szpetną maską potwora, dostrzeże, wrażliwego i cierpiącego człowieka? Tę baśń dla dzieci i dorosłych z ogromnym powodzeniem wystawiają teatry całego świata.

Taką atrakcję zapewnił Miejski Ośrodek Kultury w Korszach 1 lutego 2022 r. dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w ramach programu ferii zimowych. W tym dniu Olsztyński Teatr Lalek dostarczył korszeńskiej grupie niezapomnianych doznań. Wszyscy byli zachwyceni przepiękną scenografią, kostiumami oraz fabułą spektaklu. Można było podziwiać pięknie wykonane lalki poruszane przez niewidocznych animatorów, które w połączeniu z grą aktorską dawały zdumiewający efekt.
Nie obyło się bez wizyty w McDonald's. Każdy zafundował sobie małe co nieco i szczęśliwie, w dobrym nastroju grupa wycieczkowiczów wróciła do swoich domów.
Dziękujemy Panu Kierowcy Tadeuszowi Kowalewskiemu za bezpieczną i miłą podróż.

Tekst i fot.: Organizatorzy