MOK – WESOŁO I RADOŚNIE PODCZAS FERII

13Lut201716:30

Ferie, ferie i po feriach! Niestety czas wolny się skończył i trzeba wrócić do szkoły. Tradycyjnie Miejski Ośrodek Kultury w Korszach przygotował bogatą ofertę spędzania czasu wolnego. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli. A było w czym wybierać!

Przez całe ferie były wyświetlane bajki dla dzieci. Młodzież i dorośli obejrzeli komedię romantyczną. Ponadto odbywały się zajęcia i warsztaty ruchowe, plastyczne „Zabawa z masą solną”. Podczas zajęć gościliśmy również dzieci z nauczycielami z Zespołu Szkół w Korszach. Wiele radości dzieciom sprawiły warsztaty pieczenia babeczek i ciasteczek prowadzone przez seniorki z Klubu Seniora „Bratek” panią Reginę Bartoszuk, Krystynę Rynkiewicz oraz Krystynę Stadnik. Naszym wolontariuszkom dziękujemy za wspaniałe prowadzenie i zaangażowanie.

Odbyło się również ognisko, gry, konkursy, zabawy z nagrodami, gdzie było dużo zabawy, dobrego humoru i śmiechu. Najmłodsi uczestniczy zajęć obejrzeli teatrzyk pt. „Rubinowy Książę” w wykonaniu artystów ze Studia Małych Form Teatralnych Art-Re z Krakowa. Ogromnym powodzeniem cieszył się wyjazd do Parku Trampolin w Olsztynie, w którym wzięło udział około 40 osób. Dzieci pod okiem animatorów spędziły czas na aktywnej zabawie.

Z oferty naszego ośrodka podczas ferii zimowych skorzystało wiele osób. Dwa tygodnie minęły szybko i radośnie.

Tekst i fot: MOK Korsze