WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE PŁCI PIĘKNEJ I PIĘKNIEJSZEJ

17Mar201708:37

Z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn, Miejski Ośrodek Kultury w Korszach przygotował program artystyczny dla wszystkich przedstawicieli płci pięknej i piękniejszej.

10 marca sala widowiskowa naszego ośrodka wypełniła się po brzegi. Burmistrz Korsz, Ryszard Ostrowski złożył życzenia wszystkim przybyłym Paniom i Panom. Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Tomasz Lenkowski po przywitaniu i serdecznych życzeniach zaprosił na scenę Teresę Augustyniak, aby podziękować za przygotowanie wystawy prac pt. „Oczami dziecka”, która uatrakcyjniła przygotowaną część artystyczną.

Teresa Augustyniak jest artystką pochodzącą z Korsz. Gdy maluje, rysuje to pracuje rękoma, wyobraźnią i sercem. Wystawę obejrzeć można  w sali Miejskiego Ośrodek Kultury do końca marca.

Żartobliwe scenki kabaretu „Zgrany” i wesołe piosenki zespołu „Korszenianki” zaaplikowały dużą porcję dobrego humoru wszystkim zgromadzonym gościom. Gromkimi oklaskami widownia nagrodziła występ zespołu „Sekret”, który zaśpiewał w nowym składzie.

Gościem specjalnym wieczoru był duet wokalny Martyna Jaskulska i Piotr Dejnak. Aktualnie Piotr i Martyna wraz z przyjaciółmi angażują się bardzo w twórczość ich wspólnego zespołu GUZIK nie rezygnując jednocześnie z udziału w innych, różnorodnych muzycznych projektach.

Uczestnicy wzięli udział w losowaniu upominków i tym samym wsparli sekcje działające przy naszym ośrodku. Podziękowania składamy firmom, które wspomogły naszą inicjatywę:

- Gabinet Kosmetyczny i Masażu Agnieszka Bondar

- Sklep „Kala”  Elżbieta Liwarowska

- Sklep Wielobranżowy „Bartek” Aneta Suszko

- Studio Fryzjerskie „Jola” Mariola  Ludwikowska

- Hala widowiskowo- sportowa w Korszach Przemysław Piwiszkis,

- Maspex sp. z o.o.- zakład Korsze Waldemar Szklar.

Tekst i fot.: MOK Korsze