SUKCESY SOLISTEK MOK KORSZE

30Lis201710:03

SUKCESY SOLISTEK MOK KORSZE

Wokalistki z Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach wzięły udział w zmaganiach wokalnych w Węgorzewie i w Kętrzynie.

W Węgorzewskim Centrum Kultury, 24 listopada odbyła się I edycja konkursu „Piosenki Retro”. Nasz ośrodek reprezentowały:  Martyna Wróblewicz, Victoria Bondar, Natalia Szymecka i Aleksandra Tabaka. Dziewczynki pięknie zaprezentowały swój talent wokalny i po raz kolejny zdobyły nowe doświadczenia. Miejsce II w swojej kategorii wyśpiewała Aleksandra Tabaka.

Podczas XIII Festiwalu Młodych Wykonawców Piosenki w Kętrzyńskim Centrum Kultury, nie mogło zabraknąć też naszych reprezentantów:  Natalii Szymeckiej, Oliwii Walczak, Aleksandry Tabaki . Poziom bardzo wysoki, ale nasze solistki dzielnie poradziły sobie z konkurencją. Na podium, zdobywając II miejsce stanęła Aleksandra Tabaka, zaś Natalia Szymecka otrzymała wyróżnienie.

Jesteśmy dumni z naszych solistek, które pięknie reprezentują naszą gminę. Dzięki konkursom soliści wzbogacają się o nowe doświadczenia i uczą radzić sobie ze stresem.

Organizatorom konkursów dziękujemy za zaproszenie i miłą atmosferę.

Tekst i foto.: MOK Korsze