ALEKSANDRA TABAKA WYŚPIEWAŁA PODIUM

20Kwi201810:12

ALEKSANDRA TABAKA WYŚPIEWAŁA PODIUM

Solistki Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach, podopieczne instruktor Agaty Gołaszewskiej wzięły udział w IX Wojewódzkim Przeglądzie Wokalnym „KOMU PIOSENKĘ” w Bartoszycach. Do przeglądu zgłosiło się 103 wykonawców z ponad 25 placówek naszego województwa. Nasz ośrodek reprezentowały: Anna Krupczak, Natalia Szymecka, Aleksandra Tabaka, Oliwa Walczak i Paulina Zbiciak. Dziewczęta na scenie Młodzieżowego Domu Kultury w Bartoszycach zaprezentowały swój talent i muzyczną wrażliwość.

Na podium stanęła Aleksandra Tabaka, która piękną interpretacją piosenki „Anioły” wyśpiewała III miejsce w kategorii 13- 15 lat. Serdecznie gratulujemy!

Uczestnicy zajęć sumiennie pracują nad swoim głosem, chętnie sięgają po trudniejszy repertuar. Udział w koncertach, konkursach i festiwalach rozwija ich wiarę w siebie, przełamuje nieśmiałość. Dziewczętom dziękujemy za godne reprezentowanie i rozsławianie naszej placówki i gminy.

Tekst i foto: MOK Korsze