ZAPRASZAMY NA PIKNIK MAJOWY - 3 MAJA

25Kwi201815:18

ZAPRASZAMY NA PIKNIK MAJOWY - 3 MAJA

Burmistrz Korsz oraz Miejski Ośrodek Kultury w Korszach zapraszają wszystkich mieszkańców na „Piknik Majowy – 3 maja –Święto Konstytucji”. Uroczystości rozpoczną się Mszą Św. za Ojczyznę w kościele parafialnym pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Korszach o godzinie 11.00. Następnie w uroczystym pochodzie z flagami przejdziemy na Publiczne Miejsce Spotkań w Korszach, gdzie odbędzie się dalsza część uroczystości.

Część artystyczną uświetnią m.in.: Orkiestra Dęta Parafii Św. Katarzyny w Kętrzynie, dzieci z Przedszkola Miejskiego w Korszach, zespół Korszenianki z MOK Korsze, Teatr Muzyczny „Hals” z Trójmiasta. Ponadto odbędą się: pokaz manualny z bronią i technik interwencyjnych, pokaz sprzętu straży granicznej i tresury psa służbowego.

Tekst.: MOK Korsze