SUKCESY SOLISTEK NA KONKURSACH REGIONALNYCH

27Lis201810:15

Uczestniczki zajęć wokalnych w Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach wzięły udział w II edycji Konkursu Piosenki Retro „I tak się trudno rozstać” w Węgorzewie. Silna grupa 10 reprezentantek pod kierunkiem instruktor Agaty Gołaszewskiej zaśpiewała piosenki z lat 20-80. Kornelia Piwiszkis, Victoria Bondar, Gabriela Maczan, Milena Koziróg, Karolina Szymecka, Paulina Paluch, Oliwia Walczak, Natalia Szymecka, Aleksandra Tabaka i Anna Krupczak podjęły się wyzwania i powalczyły w wokalnych zmaganiach.

W kategorii klas I- III wyróżnienie otrzymała Victoria Bondar, w kategorii klas VII, VIII i Gimnazjum wyróżnienie otrzymała Natalia Szymecka, III miejsce Oliwa Walczak, II miejsce Aleksandra Tabaka.

Nasza reprezentacja w składzie: Karolina Szymecka, Oliwia Boużyk, Aleksandra Tabaka, Natalia Szymecka zawitała również w Kętrzyńskim Centrum Kultury na XIV Festiwalu Młodych Wykonawców Piosenki. Nie obyło się bez sukcesu, III miejsce w kategorii 13-15 lat zdobyła Natalia Szymecka.

Bardzo dziękujemy wszystkim reprezentantkom naszego ośrodka za wkład w przygotowania i pasję, którą słychać w waszych głosach. Gratulujemy udanych występów i życzymy kolejnych sukcesów.

Tekst i fot.: MOK Korsze