FERIE ZIMOWE MINĘŁY SZYBKO I RADOŚNIE

29Sty201908:17

Czas ferii zimowych upłynął szybko i radośnie. Bogata oferta Miejskiego Ośrodka Kultury zapewniała rozrywkę dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem a listy wyjazdowe zapełniały się w błyskawicznym tempie.

Ferie rozpoczęliśmy ogniskiem oraz dobrą zabawą z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci podczas zajęć plastyczno - technicznych stworzyły „wazony w sweterku” oraz kolorowe „piniaty” a Panie z Klubu Seniora „Bratek” podczas warsztatów cukierniczych zdradziły im tajniki smacznych wypieków.

Miłośnicy kina wzięli udział w porankach filmowo - bajkowych. Dorosłym i młodzieży zaproponowaliśmy do obejrzenia komedię pt. „Kobieta Sukcesu”.  Odbyły się dwa wyjazdy do Kina Gwiazda w Kętrzynie. Młodsi pojechali na film animowany „Asteriks i Obeliks. Tajemnica Magicznego Wywaru”, dorośli i młodzież na film „Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3”. Dzieci miały możliwość uczestniczyć w interaktywnym teatrzyku „O Popielu i myszach”, który przedstawili aktorzy z Krakowa.

Wyjazd na kętrzyńskie lodowisko był doskonałą atrakcją na zakończenie pierwszego tygodnia ferii. W drugim tygodniu miłośnicy wodnego szaleństwa i relaksu wzięli udział w wyjeździe do Parku Wodnego „Tropikana” w Mikołajkach.

Emocje i świetna zabawa towarzyszyły wszystkim przybyłym na Turniej Gier Planszowych. W naszym ośrodku odbyły się również gry i zabawy. Uczestnicy tych spotkań otrzymali za swój udział nagrody i upominki.  W ofercie nie zabrakło naszych stałych zajęć wokalnych i tanecznych, które jak zawsze cieszyły się powodzeniem.

Naszą wdzięczność kierujemy do darczyńców: firma MTI Furninova Polska sp. z o.o., MASPEX- GMW sp. z.o.o. sp.k., którzy wsparli nas finansowo w organizacji ferii zimowych dla dzieci.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznych feriach zimowych z MOK Korsze. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty i polubienie naszego profilu na facebook.

Tekst i fot.: MOK Korsze