ZAPREZENTOWALI SIĘ W WOJCIECHACH

05Cze201511:33

ZAPREZENTOWALI SIĘ W WOJCIECHACH

b_270_0_16777215_00_images_2015_06_wojciechy_10.JPG

Pod koniec maja artyści z Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach prezentowali się w Wojciechach (Gmina Bartoszyce).

Na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury w Wojciechach Kabaret „Zgrany” oraz solistka Sandra Stadnik wzięli udział w uroczystościach z okazji Dnia Matki. Imprezę otworzyła Monika Dołżycka kierownik GOK w Wojciechach. Pani Kierownik powitała wszystkich przybyłych mieszkańców a w sposób szczególny artystów z Korsz.

Scenki kabaretowe przeplatane były solowymi występami wokalnymi Sandry Stadnik uczestniczki koła wokalnego działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach. Sandra swoim pięknym głosem oczarowała publiczność z Wojciech. Zgromadzeni wielokrotnie dawali temu wyraz gromkimi i częstymi brawami. Kabaret „Zgrany” z kolei rozśmieszał do granic wytrzymałości. Gra i treści kabaretów wzbudziły wiele pozytywnych emocji. I o to chodziło.

Na zakończenie spotkania Organizatorzy wręczyli artystom z Korsz pamiątkowe dyplomy z podziękowaniami i zaprosili na słodki poczęstunek.

Tekst: Tomasz Lenkowski MOK

Fot. Sandra Stadnik