PODWÓJNE ZWYCIĘSTWO ZESPOŁU „JUMP”

05Cze201511:52
b_270_0_16777215_00_images_2015_06_jump_9.jpg

Młodzi tancerze z Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach w ostatnim czasie wraz z instruktorem i opiekunami udali się do Lidzbarka Warmińskiego na I Wojewódzki Turniej Tańca Nowoczesnego „Free Jamaica”.

Rywalizowały ze sobą takie miasta jak: Wiklasy, Dywity, Ostróda, Olsztyn, Pasłęk, Bartoszyce, Lidzbark Warmiński i oczywiście Korsze.

Wzmagania solistów, duetów, mini formacji i formacji w trzech stylach tanecznych oceniało profesjonalne i pałające pozytywna energią jury w składzie: Alisa Floryńska (finalistka programu You Can Dance) oraz Paweł i Piotr Tolak. Wspaniali tancerze i choreografowie, którzy na swoim koncie maja wiele sukcesów scenicznych.

Nasi tancerze zajęli II miejsce w kat. tanecznej dancehall (12 – 15 lat) oraz III miejsce w kat. tanecznej hip hop (do 11 lat). To kolejne i tym razem podwójne zwycięstwo w tym roku szkolnym! Brawo! Jest to wynik ciężkiej i intensywnej pracy na zajęciach, które ostatnimi czasy odbywały się trzy razy w tygodniu w MOK Korsze, pod okiem instruktorki Agnieszki Karusewicz. Życzymy dalszych sukcesów!!!

Organizatorami imprezy byli: Studio Studio Tańca Be Free i Lidzbarski Dom Kultury.

Tekst i fot.: MOK Korsze