WYJAZD PEŁEN WRAŻEŃ I ATRAKCJI

28Sie201512:28

WYJAZD PEŁEN WRAŻEŃ I ATRAKCJI

b_270_0_16777215_00_images_2015_08_park_linowy_19.JPG

Miejski Ośrodek Kultury w Korszach zorganizował wyjazd do parku linowego „Wiewióra” w Giżycku. W wycieczce wzięło udział ponad dwadzieścia osób. Atrakcja ta wzbudziła zainteresowanie zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.

Po dotarciu na miejsce uważnie przyglądaliśmy się konstrukcji linowej zamontowanej na drzewach lub palach. Instruktorzy zapoznali nas z regulaminem parku oraz przeprowadzili instruktarz wspinaczki. Uczestnicy musieli wybrać trasę, którą zamierzali pokonać. Do wyboru były trzy trasy: niska, średnia i wysoka.

Na wysokości nie obeszło się bez strachu, obaw i lęku. Zdecydowana większość wolała zajmować miejsce obserwatora niż pokonującego przeszkody. Przeszkoleni instruktorzy czujnie przyglądali się początkującym, aby bezpiecznie dotarli do końca trasy.

Atrakcja zapewniła nam niezapomniane wrażenia oraz adrenalinę. Każdy uczestnik wyjazdu poczuł dreszczyk emocji. Zmęczeni, ale szczęśliwi dzieliliśmy się wrażeniami, jakich doznaliśmy. Pozwoliliśmy sobie na chwilę relaksu i odpoczynku na pobliskim molo. Cztery godziny szalonej i dobrej zabawy minęły bardzo szybko. Była to świetna zabawa, ciekawa i zdrowa forma spędzania wolnego czasu.

Tekst: Elżbieta Hońko MOK

Fot: Sandra Stańczyk MOK