Rozkład zajęć

17Lut201612:32

Rozkład zajęć

 Udostępnij

ROZKŁAD ZAJĘĆ

Miejski Ośrodek Kultury w Korszach

ul. Wolności 5a, tel. (89) 751 39 55

 

PONIEDZIAŁEK:

ZAJĘCIA PLASTYCZNO - TECHNICZNE (KLASY I - III)

15.00 - 16.00 instruktor: Agnieszka Karusewicz - sala seniorów

ZAJĘCIA WOKALNE (GRUPA I)

14.00 - 15.30, instruktor: Agata Gołaszewska - sala widowiskowa

ZAJĘCIA WOKALNE (GRUPA II)

15.30 - 17.00, instruktor: Agata Gołaszewska - sala widowiskowa

ZAJĘCIA WOKALNE (GRUPA III)

17.00 - 18.00, instruktor: Agata Gołaszewska - sala widowiskowa

ĆWICZENIA NA BÓLE KRĘGOSŁUPA

18.00- 19.00, instruktor: Joanna Kłys - sala widowiskowa

 

WTOREK:

TANIEC NOWOCZESNY zespół JUNIOR JUMP      

15.00 - 16.00, instruktor: Agnieszka Karusewicz - sala widowiskowa

TANIEC NOWOCZESNY zespół MINI JUMP

16.00 - 17.00, instruktor: Agnieszka Karusewicz - sala widowiskowa

TANIEC NOWOCZESNY zespół FOREVER YOUNG (grupa turniejowa)

17.00 - 18.30, instruktor: Agnieszka Karusewicz - sala widowiskowa

 ZAJĘCIA RUCHOWO - TANECZNE (DOROŚLI)

19.00 - 20.00, instruktor: Agnieszka Karusewicz - sala widowiskowa

 

ŚRODA:

ZESPÓŁ WOKALNY SEKRET

9.00 - 10.00, instruktor: Agata Gołaszewska - sala MOK Korsze

ZAJĘCIA WOKALNE (GRUPA I)

14.00 - 15.30, instruktor: Agata Gołaszewska - sala widowiskowa

ZAJĘCIA WOKALNE (GRUPA II)

15.30 - 17.00, instruktor: Agata Gołaszewska - sala widowiskowa

ZAJĘCIA WOKALNE (GRUPA III)

17.00 - 18.00, instruktor: Agata Gołaszewska - sala widowiskowa

"ROZŚPIEWANE KORSZE"

18.00 - 19.00, instruktor: Agata Gołaszewska - sala widowiskowa

KABARET ZGRANY

15.00 - 16.00, instruktor: Tomasz Lenkowski - mała sala

ZESPÓŁ WOKALNY KORSZENIANKI

16.00 - 17.00, instruktor: Tomasz Lenkowski - mała sala

 KLUB SENIORA BRATEK

17.00 - 20.00, instruktor: Tomasz Lenkowski - sala seniorów

 

CZWARTEK:

BREAKDANCE

15.30 - 17.00, instruktor: Andrzej Szachniewicz- mała sala

TANIEC NOWOCZESNY zespół POWER JUMP (grupa turniejowa)

15.00 - 16.30, instruktor: Agnieszka Karusewicz - sala widowiskowa

TANIEC NOWOCZESNY zespół FOREVER YOUNG (grupa turniejowa)

16.30 - 18.00, instruktor: Agnieszka Karusewicz - sala widowiskowa

ZAJĘCIA RUCHOWO - TANECZNE (DZIECI I MŁODZIEŻ)

18.00 - 18.45, instruktor: Agnieszka Karusewicz - sala widowiskowa

ZAJĘCIA RUCHOWO - TANECZNE (DOROŚLI)

19.00 - 20.00, instruktor: Agnieszka Karusewicz - sala widowiskowa

 

PIĄTEK:

TANIEC NOWOCZESNY zespół POWER JUMP (grupa turniejowa)

15.00 - 16.30, instruktor: Agnieszka Karusewicz - sala widowiskowa

 

SOBOTA:

NAUKA GRY NA GITARZE KLASYCZNEJ

11.00 - 12.00 GRUPA POCZĄTKUJĄCA

12.00 - 13.00 GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA

instruktor: Piotr Janik - sala zajęć

(dwie soboty w miesiącu)