Rozkład zajęć

17Lut201612:32

Rozkład zajęć

 Udostępnij

ROZKŁAD ZAJĘĆ

Miejski Ośrodek Kultury w Korszach

ul. Wolności 5a, tel. (89) 751 39 55

 

PONIEDZIAŁEK

 

ZAJĘCIA PLASTYCZNO - TECHNICZNE (klasy I-III)

14.40 – 15.40, instruktor: Agnieszka Karusewicz - sala seniorów

 

ZAJĘCIA WOKALNE grupa I (klasy I-III)

13.15 – 14.30, instruktor: Agata Gołaszewska - sala widowiskowa

 

ZAJĘCIA WOKALNE grupa II (klasy IV)

14.30 – 15.30, instruktor: Agata Gołaszewska - sala widowiskowa

 

ZAJĘCIA WOKALNE grupa III (klasy V-VI)

15.30 – 16.30, instruktor: Agata Gołaszewska - sala widowiskowa

 

ZAJĘCIA WOKALNE grupa IV (klasy VII-VIII, gimnazja i szkoły średnie)

16.30 – 18.00, instruktor: Agata Gołaszewska - sala widowiskowa

 

 

WTOREK

 

TANIEC NOWOCZESNY  MINI JUMP    

15.00 – 16.00, instruktor: Agnieszka Karusewicz - sala widowiskowa

 

TANIEC NOWOCZESNY zespół JUNIOR JUMP

16.00-17.00, instruktor: Agnieszka Karusewicz - sala widowiskowa

 

TANIEC NOWOCZESNY zespół FOREVER YOUNG (grupa turniejowa)

17.00-18.30, instruktor: Agnieszka Karusewicz - sala widowiskowa

 

ZAJĘCIA RUCHOWO-TANECZNE DOROŚLI

19.00 – 20.00, instruktor: Agnieszka Karusewicz - sala widowiskowa

 

ŚRODA

 

ZAJĘCIA WOKALNE grupa I (klasy I-III)

13.15 – 14.30, instruktor: Agata Gołaszewska - sala widowiskowa

 

ZAJĘCIA WOKALNE grupa II (klasy IV)

14.30 – 15.30, instruktor: Agata Gołaszewska - sala widowiskowa

 

ZAJĘCIA WOKALNE grupa III (klasy V-VI)

15.30 – 16.30, instruktor: Agata Gołaszewska - sala widowiskowa

 

ZAJĘCIA WOKALNE grupa IV (klasy VII-VIII, gimnazja i szkoły średnie)

16.30 – 18.00, instruktor: Agata Gołaszewska - sala widowiskowa

 

„ROZŚPIEWANE KORSZE”

18.00 – 19.30, instruktor: Agata Gołaszewska - sala widowiskowa

 

KABARET ZGRANY i ZESPÓŁ WOKALNY KORSZENIANKI

16.00 - 17.00 instruktor: Tomasz Lenkowski – mała sala

 

KLUB SENIORA BRATEK

17.00 – 19.00 instruktor: Tomasz Lenkowski – sala seniorów

 

 

CZWARTEK

 

TANIEC NOWOCZESNY              POWER JUMP (grupa turniejowa)

15.00-16.30, instruktor: Agnieszka Karusewicz - sala widowiskowa

 

TANIEC NOWOCZESNY zespół FOREVER YOUNG (grupa turniejowa)

16.30-18.00, instruktor: Agnieszka Karusewicz - sala widowiskowa

 

ZAJĘCIA RUCHOWO-TANECZNE DZIECI I MŁODZIEŻ

18.00 – 18.45, instruktor: Agnieszka Karusewicz – sala widowiskowa

 

ZAJĘCIA RUCHOWO-TANECZNE DOROŚLI

19.00 – 20.00, instruktor: Agnieszka Karusewicz - sala widowiskowa

 

 

PIĄTEK

 

TANIEC NOWOCZESNY              POWER JUMP (grupa turniejowa)

14.30-16.00, instruktor: Agnieszka Karusewicz - sala widowiskowa

 

 

SOBOTA

 

NAUKA GRY NA GITARZE KLASYCZNEJ

11.00 – 12.00 GRUPA POCZĄTKUJĄCA

12.00 – 13.00 GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA

instruktor: Piotr Janik  - sala zajęć (dwie soboty w miesiącu)