WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE NIEPODLEGŁOŚCI W KORSZACH

19Lis201910:05

Miejski Ośrodek Kultury w Korszach zorganizował uroczystość upamiętniającą szczególną rocznicę, dzień odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Obchody rozpoczęła msza św. w intencji Ojczyzny, po której odbyła się uroczysta akademia w Miejskim Ośrodka Kultury w Korszach. Obecne były władze samorządowe na czele z Burmistrzem Korsz Ryszardem Ostrowskim, Radni Rady Miejskiej, Dyrektorzy Szkół, oraz jednostek organizacyjnych Gminy Korsze.

W programie „Wolność” zobaczyliśmy dzieci z Przedszkola Miejskiego w Korszach, które przygotowane zostały przez nauczycieli Panią Małgorzatę Golan i Panią Iwonę Klimek. Część artystyczną wzbogacił wzruszający taniec zespołu „Ekspresja” oraz piękne interpretacje polskich piosenek w wykonaniu solistów i zespołów działających przy Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach.

Bardzo dziękujemy za obecność i wspólne spędzenie ważnego dla naszego kraju święta.

Tekst i fot.: MOK Korsze