MOK KORSZE WZIĘŁY UDZIAŁ W ZDALNYM KONKURSIE WOKALNYM

01Cze202011:43

Solistki, reprezentujące Miejskie Ośrodek Kultury w Korszach wzięły udział w zdalnym konkursie wokalnym „Komu Piosenkę” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach.

Jeszcze zanim zawieszone zostały zajęcia z powodu pandemii, dziewczęta pracowały z instruktor Agatą Gołaszewską nad doborem konkursowego repertuaru. Swoją pasję i talent, w nowej formule konkursowej, zaprezentowały: Anna Czok, Aleksandra Dmowska, Kornelia Piwiszkis i Sandra Tomczak. Dziewczęta nagrały filmiki z piosenką w domowym zaciszu. Komisja konkursowa wśród ponad 50 zgłoszeń dostrzegła i doceniła nagranie Anny Czok przyznające jej II miejsce w kategorii wiekowej 7- 9 lat. Solistkom gratulujemy zaangażowania, które mimo trudnej sytuacji podjęły konkursowe wyzwanie.

• Ania
  • Kornelia