KOLEJNY WYJAZD DO TEATRU JUŻ ZA NAMI

29Lis202110:49

KOLEJNY WYJAZD DO TEATRU JUŻ ZA NAMI

Korszeńskie Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Otwarte Drzwi” we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Korszach zorganizowało kolejny wyjazd do Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie.

Tym razem uczestnicy wyjazdu obejrzeli spektakl pt. „ JAK WAM SIĘ PODOBA”.Jedna z najpopularniejszych komedii Shakespeare'a. Córka wygnanego księcia Rozalinda i jej kuzynka Celia porzucają życie na dworze i wyruszają w ostępy Lasu Ardeńskiego. Tam, uwolnione z okowów konwencji, dziewczyny doznają wyzwalającej transformacji. Ukrywając się w męskich przebraniach, mają szansę zasmakować innego życia i poznać, czym jest prawdziwa miłość.

Uczestnikami wyjazdu byli głównie seniorzy z Gminy Korsze. Zadanie współfinansowane ze środków Powiatu Kętrzyńskiego.

Tekst i fot.: Organizatorzy