Miejski Ośrodek Kultury w Korszach wspólnie z grupą teatralną: TEATR U PRZYJACIÓŁ ma zaszczyt zaprosić na spektakl pt. "Siostrzyczki".
30 czerwca 2022r. (czwartek), godz. 18:00. Sala widowiskowa MOK Korsze, wstęp bezpłatny.
Spektakl „SIOSTRZYCZKI” jest lekką komedią na podstawie sztuki Rubi Birden. Historia opowiada o czterech siostrach przychodzących z odsieczą piątej - o której myślą, że ma problem z alkoholem. Siostrzyczki do pomagania raczej kiepsko się nadają i zamiast pomagać, sieją chaos i zniszczenie.
Reżyseria i opieka artystyczna: Natalia Lisicka.
Aktorzy: Ada Mięsiak, Barbara Łuckiewicz, Helena Szymkiewicz, Urszula Żyżyk, Maja Zielińska, Dorota Gawerska, Mariusz Hartel, Kazimierz Lewanowicz, Jan Zalewski.