WAKACYJNE ATRAKCJE Z MOK

20Lip201613:13

WAKACYJNE ATRAKCJE Z MOK

Miejski Ośrodek Kultury w Korszach jak co roku ma bogatą ofertę spędzenia czasu wolnego dla mieszkańców.

Wakacje rozpoczęliśmy obchodami Dni Korsz na których wystąpiły grupy i zespoły muzyczne, taneczne, wokalne i teatralne . Gwiazdami dwudniowych obchodów były dwa znane zespoły: Mejk i Exaited. W kolejnych dniach zrealizowaliśmy projekt „Bus Artystyczny” odwiedzając miejscowości naszej gminy Garbno, Sątoczno i Łankiejmy. Podczas spotkań wyjazdowych instruktorzy prowadzili zajęcia, konkursy, malowali twarze oraz piekli kiełbaski dla najmłodszych mieszkańców. W następnych dniach odbywały się różnorodne zajęcia m.in. taneczne, ruchowe, gry, zabawy oraz warsztaty cukiernicze. Dzieci mogły wziąć udział w różnych konkursach, upiec i ozdobić ciasteczka, stworzyć coś z masy solnej oraz uczestniczyć w zajęciach tanecznych.

W MOK Korsze dwa razy w tygodniu: we wtorki i czwartki odbywają się projekcje bajek i filmów dla dzieci.

Ośrodek ma w swojej ofercie także wycieczki. Pierwszą z nich był wyjazd do parku wodnego „Tropikana” w Mikołajkach w którym udział wzięło 30 osób. Przed nami jeszcze wiele wycieczek ,zajęć i innych atrakcji na które serdecznie zapraszamy.

A już dzisiaj  zapraszamy na Galę Disco Polo, która odbędzie się 29 lipca na Publicznym Miejscu Spotkań w Korszach. Wystąpi m.in. znany zespół muzyki lekkiej i wpadającej w ucho Power Play.

Tekst i fot. MOK Korsze