SOLISTKI Z KORSZ WYŚPIEWAŁY WYSOKIE MIEJSCA

30Lis201609:39

26 listopada 2016 r. w sali kinowej Kętrzyńskiego Centrum Kultury odbył się XII Festiwal Młodych Wykonawców Piosenki.

Reprezentujące Miejski Ośrodek Kultury w Korszach solistki: Natalia Gałęzowska, Karolina Szymecka, Natalia Szymecka i Aleksandra Tabaka wyśpiewały wysokie miejsca.

Komisja konkursowa brała pod uwagę dobór repertuaru, walory wokalne, wyczucie rytmu i ogólny efekt sceniczny. Z prawdziwą radością informujemy, że podopieczni instruktor Agaty Gołaszewskiej zajęli następujące miejsca:

W kategorii  7-9 lat Natalia Gałęzowska - II miejsce

W Kategorii 10-12 lat Karolina Szymecka - wyróżnienie, Aleksandra Tabaka -  III miejsce.

- Bardzo cieszymy się z sukcesów młodych wykonawców a w rezultacie również z efektów ciężkiej pracy naszych instruktorów. Ostatnio zespół taneczny Jump pod kierunkiem pani Agnieszki Karusewicz zajął trzecie miejsce na VI Wojewódzkim Turnieju Tańca Nowoczesnego WARMIA POWER w Stawigudzie. Teraz kolejna dobra wiadomość o wyróżnieniu, II i III miejscu solistek z grupy wokalnej prowadzonej przez panią Agatę Gołaszewską. Dzieciom i młodzieży gratulujemy a instruktorkom dziękujemy za pasję i trud wkładany w swoją pracę – mówi Tomasz Lenkowski dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach.

Solistki za udział w Festiwalu otrzymały pamiątkowe dyplomy, a w nagrodę statuetki i upominki. Artystkom gratulujemy udanych występów i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst i fot: MOK Korsze