MOK – PIERWSZE I DRUGIE MIEJSCE NA REGIONALNYM PRZEGLĄDZIE KOLĘD

Solistki z Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach: Wiktoria Dudkowska, Aleksandra Obolewicz , Natalia Pawłowska, Kornelia Piwiszkis, Agnieszka Płomińska, Wiktoria Samsel, Natalia Szymecka, Karolina Szymecka, Martyna Wróblewicz, Milena Zapaśnik, Paulina Zbiciak, zaprezentowały się na  XV Regionalnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, pod honorowym patronatem Senator RP – Małgorzaty Kopiczko, w Budrach.

W trakcie Przeglądu prezentowali się artyści z Orzysza, Korsz, Wydmin, Gołdapi, Wilkas, Kętrzyna i okolic, a także z Buder i Węgorzewa. Wszystkich oceniała doświadczona i profesjonalna Komisja w składzie: Ewelina Bardońska – przewodnicząca, Anna Czechowska, Andrzej Kowal.

W kategorii solistów do lat 8 II miejsce zajęła Milena Zapaśnik, natomiast w kategorii do lat 12 I miejsce zdobyła Natalia Szymecka. Laureatkom gratulujemy wysokich miejsc.

Wszystkim solistkom dziękujemy za piękne występy i reprezentowanie Miejskiego Ośrodka Kultury w kolejnym konkursie.

Tekst i fot: MOK Korsze