Korzystali z wodnych atrakcji

12Cze201413:07

Korzystali z wodnych atrakcji

b_270_0_16777215_00_images_2014_06_wodne_atrakcje_12.JPG

Dzieci i młodzież z Gminy Korsze już po raz kolejny skorzystały z atrakcji Parku Wodnego „Tropikana” w Mikołajkach.

Miejski Ośrodek Kultury w Korszach cyklicznie organizuje dla dzieci i młodzieży wyjazdy do Parku Wodnego „Tropikana” w Mikołajkach. Czterdzieści osób wraz z opiekunami z naszego ośrodka wyruszyło na wodne podboje. Dzieci i młodzież mogły wykazać się umiejętnością pływania oraz korzystać ze wszystkich atrakcji parku wodnego: basenu sportowego, basenu rekreacyjnego z falą, basenu z hydromasażem wodno - powietrznym, basenem „rzeka”, brodziku dla dzieci, wanny jacuzzi, sauny, jaskini solnej, tężni solankowych, zjeżdżalni "cebula" , zjeżdżalni 3-torowej, piaskownicy, deszczowni.

Dwie godziny szalonych zabaw i gier w wodzie minęły bardzo szybko. Dzieci i młodzież powróciły do domu z uśmiechniętymi buziami. Była to znakomita zabawa, ciekawa i zdrowa forma spędzania czasu wolnego.

Agata Gołaszewska MOK