TEMATYCZNE WAKACJE Z MOK

10Lip201412:34

TEMATYCZNE WAKACJE Z MOK

„Wakacje MOK w Korszach” pod takim hasłem Miejski Ośrodek Kultury w Korszach organizuje czas wolny dla mieszkańców gminy Korsze.

Wakacje otworzymy obchodami Dni Korsz (4-5 lipca). Na korszeńskiej scenie wystąpi Mrozu i Bayer Full. Pierwszy miesiąc wakacji to tzw. tygodnie tematyczne. W terminie od 7 do 11 lipca zapraszamy m.in. na wycieczkę rowerową połączoną z ogniskiem, rejs statkiem „Perła Sępopola”, wyjazd do Parku Wodnego Tropikana. Drugi tydzień lipca to Tydzień Artystyczny zapraszamy na: maraton zumby na Publicznym Miejscu Spotkań w Korszach, warsztaty wyplatania koszy z gazet, projekcję bajek, zajęcia plastyczne, Jarmark Twórczości Lokalnej. Trzeci tydzień „Indiański” to m.in.: poznanie kultury Indian, przygotowanie strojów, biwakowanie. Końcówka lipca to zajęcia w świetlicach wiejskich.

Sierpień rozpoczniemy Galą Disco Polo – 1 sierpnia na Publicznym Miejscu Spotkań w Korszach. Wystąpią: Cover, Jesika, Panama. Ponadto zapraszamy na: mini kino letnie, turniej gier komputerowych, wyjazd do Mazurskiego Parku Atrakcji w Gierłoży, projekcję bajek, ognisko z gitarą, warsztaty kulinarne, noc z kulturą, piknik rodzinny z Areną i MOK, grę miejską. W naszej ofercie znajdzie się również wyjazd do Aquaparku Druskienniki na Litwie dla dorosłych. Więcej informacji na afiszach.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Tomasz Lenkowski MOK