Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury w Korszach zwraca się z uprzejmą prośbą o WSPARCIE FINANSOWE na zakup LUSTER do sali widowiskowej MOK Korsze

Miejski Ośrodek Kultury w Korszach zwraca się z uprzejmą prośbąo WSPARCIE FINANSOWE na zakup LUSTERdo sali widowiskowej MOK Korsze

Wierzymy, że Wasza pomoc umożliwi zrealizowanie zamierzonej inicjatywy i będzie wkładem w rozwój naszych dzieci.

Wpłaty DAROWIZN prosimy kierować na poniższe konto:

Bank PKO BP o/Kętrzyn:
63 1020 3639 0000 8202 0005 0864
z dopiskiem: LUSTRA

 

Miejski Ośrodek Kultury od dłuższego czasu planuje zakup luster do sali, w której przeprowadzane są zajęcia wokalne i taneczne. Sala widowiskowa, na której odbywają się zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi powinna być doposażona w lustra. Odgrywają one bowiem bardzo ważną rolę. Pozwalają ćwiczącemu kontrolować mimikę twarzy, postawę a także na bieżąco śledzić każdy ruch i doskonalić go.
Dzięki temu grupy taneczne będą mogły dopracować każdą choreografię a przede wszystkim synchronizację. Wierzymy w to, że dzięki nim dzieci i młodzież będzie odnosić jeszcze większe sukcesy na konkursach i turniejach wojewódzkich, ogólnopolskich oraz międzynarodowych.

Miejski Ośrodek Kultury w Korszach organizuje
6 grudnia 2019 r. ZABAWĘ MIKOŁAJKOWĄ,
podczas której odbędzie się
KIERMASZ CIAST, OZDÓB CHOINKOWYCH wykonanych przez dzieci z sekcji plastyczno-technicznej działającej przy MOK Korsze a także liczne LICYTACJE, które wspomogą w/w przedsięwzięcie.