Wydarzenia

MIKOŁAJKI W KORSZACH ZGROMADZIŁY PONAD 500 OSÓB

12Gru201914:39

Huczne świętowanie Mikołajek w naszej gminie jest już tradycją od 25 lat. Jak co roku od wczesnych godzin rannych na ulicach naszego miasta można było spotkać św. Mikołaja, który odwiedził szkołę, przedszkole i zakłady pracy.

 

Od godziny 16.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach rozpoczęły się występy wokalne i taneczne przygotowane prze MOK oraz zabawy plastyczno- techniczne i malowanie twarzy przygotowane przez Miejsko -  Gminną Bibliotekę Publiczną w Korszach.

Powodzeniem cieszyły się kiermasze przygotowane przez członków Klubu Seniora „Pod Dębem”, rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia do MOK.

Grupa „Taka Impreza” odwiedziła nas wraz ze swoimi zimowymi przyjaciółmi: misiem polarnym oraz bałwanem Olafem. Wspólne ubieranie choinki, bitwę na śnieżki, pokaz spadającego śniegu zakończyliśmy zabawą ze Świętym Mikołajem.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli razem z nami w ten mikołajkowy dzień. Szczególne podziękowania należą się naszym darczyńcom:

Burmistrz Korsz, Firma EDP Renewables Poland,Wipasz S.A.,  Singnify Lighting Poland Sp. z o.o., Maspex Sp. z o.o., MTI Furninova Polska Sp. z o.o. Kętrzyn, Bank Spółdzielczy w Reszlu / Oddział Korsze, PSB Mrówka - Marta i Krzysztof Bamburek.

Ponadto dziękujemy osobom prywatnym, właścicielom sklepów, firm, spółkom, zakładom pracy z terenu miasta i gminy Korsze.

 

Tekst i fot.: MOK Korsze, MGBP w Korszach

  Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mok.korsze.pl/images/2019/12/mikołajki