200 PACZEK ŚWIĄTECZNYCH TRAFIŁO DO ARTYSTÓW Z GMINY KORSZE

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia dzieci, młodzież, dorośli oraz seniorzy działający w grupach artystycznych przy Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach zostali obdarowani paczkami świątecznymi. Prezenty ufundowała Firma Korsze Wind Farm Sp. z o.o.

200 paczek zostało rozdystrybuowanych wśród uczestników zajęć tanecznych, wokalnych, instrumentalnych, plastycznych, członków Klubu Seniora „Bratek” oraz zespołów działających w Babieńcu „Baby z Babieńca”, Garbnie „Kalinki”, Łankiejmach  „Anibabki”.

Podarunki zostały przekazane w sposób bezpieczny zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. Dzieci, młodzież oraz dorośli w wyznaczonych godzinach odbierali paczki w budynku MOK zaś seniorom były dowożone do domów. Prezenty wywołały uśmiech na twarzach wszystkich artystów.

Składamy w imieniu swoim i obdarowanych serdeczne podziękowania Firmie Korsze Wind Farm Sp. z o.o. za wsparcie finansowe zakupu paczek świątecznych.

Tekst i fot.: MOK Korsze