MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA celebrowany w Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach

Już w piątek, tj. 29 kwietnia br. serdecznie zapraszamy  na bezpłatne WARSZTATY TANECZNE !!!

16.00 - 17.00 HIP HOP Dance
(dzieci i młodzież od 7 do 12 lat)
poziom podstawowy
17.00 - 19.00 KOMPOZYCJE TAŃCA
(młodzież od 13 lat)
poziom średniozaawansowany
Proszę zaopatrzyć się w obuwie zmienne, wygodny strój oraz wodę.
Warsztaty poprowadzi Izabela Frąckiewicz – Absolwentka OSW w Olsztynie na kierunku AWF. Dyplomowany instruktor tańca z wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas pracy z dziećmi i młodzieżą. Izabela specjalizuje się w stylach: hip-hop dance, taniec współczesny oraz od kilku lat szerzy swoją wiedzę w kierunku świadomości ruchu, kompozycji oraz dramaturgii tańca. Jej umiejętności można było obejrzeć w kilku spektaklach zrealizowanych przez Kętrzyński Teatr Czarno-Białą Strefę Tańca, gdzie wielokrotnie występowała w głównych rolach, jak i również przygotowywała choreografie taneczne z prowadzonymi grupami. Członek Stowarzyszenia Hip Hop Mazury gdzie pracuje przy organizacji wielu wydarzeń, warsztatów i działań promujących taniec i kulturę Hip Hop.