XI Wojewódzki Przegląd Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych - KORSZE 2023

16 grudnia 2023 r. (sobota), godz. 10.00, sala widowiskowa w Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach.

Poniżej do pobrania:

Karta ZGŁOSZENIA - SOLIŚCI

KARTA ZGŁOSZENIA - ZESPOŁY

ZGODA RODO

KLAUZULA INFORMACYJNA

Konkurs przeznaczony jest dla solistów i zespołów z województwa warmińsko-mazurskiego uprawiających sztukę wokalną amatorsko. Uczestników zgłaszają instytucje kultury, oświaty, organizacje pozarządowe itp. Można również dokonać zgłoszenia indywidualnie.

Każdy solista/zespół prezentuje tylko jeden dowolnie wybrany utwór spośród kolęd, pastorałek lub piosenek świątecznych w języku ojczystym lub obcym. Forma wykonania utworu jest dowolna. Każdy uczestnik może zaprezentować się na scenie tylko raz (wyjątek stanowią prezentacje zespołów, gdzie uczestnik może zaprezentować się z zespołem i indywidualnie).

Wypełnienie i przesłanie karty uczestnictwa, formularza RODO do dn. 12.12.2023 r. na adres organizatora lub e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.