BLISKI KONTAKT ZE SZTUKĄ PO RAZ KOLEJNY

15Lis201708:58

Po raz kolejny Miejski Ośrodek Kultury w Korszach zorganizował wyjazd do Teatru Muzycznego w Gdyni. Pomysł ten spotkał się z dużym zainteresowaniem osób dorosłych z tego względu, że mieszkamy w małym środowisku i kontakt ze sztuką jest utrudniony.

Tym razem udaliśmy się do Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni na musical „Ghost”, opowieść o miłości, która potrafi przetrwać najtrudniejszą próbę.

Budynek teatru znajduje się w atrakcyjnym miejscu, jest położony tuż nad samym morzem. Uczestnicy wyjazdu przed spektaklem skorzystali ze spaceru brzegiem morza, który uatrakcyjnił podróż do Gdyni.

Bliski kontakt ze sztuką, żywym słowem i piękną muzyką pozostanie w pamięci na długo. Zachęcamy do obserwowania informacji na afiszach, już niedługo zaprosimy was na kolejne spotkanie z teatrem.

W galerii zdjęcia z dwóch ostatnich wyjazdów do Teatru.

Tekst i foto.: MOK Korsze