NASZE REPREZENTANTKI ZASIĄDĄ W GMINNEJ RADZIE SENIORÓW

29Mar201813:31

26 marca 2018r. w Urzędzie Miejskim w Korszach odbyły się wybory do Gminnej Rady Seniorów. Wśród zacnej grupy 21 kandydatów obecne były nasze reprezentantki. Kandydatki z Klubu Seniora „Bratek” działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach: Krystyna Stadnik, Teresa Jaskórzyńska, Jolanta Nalewajk. Kandydatki z Korszeńskiego Stowarzyszenia Społeczno – Kulturalnego „Otwarte Drzwi”: Elżbieta Kozłowska, Krystyna Rynkiewicz i Krystyna Worobiec.

Możemy już dzisiaj napisać, że w wyniku głosowania nasza szóstka otrzymała wystarczającą ilość głosów, aby zasiąść w Gminnej Radzie Seniorów.

Głównym celem działania Rady będzie podejmowanie działań zmierzających do poprawy jakości życia seniorów oraz pobudzania aktywności obywatelskiej osób starszych mieszkających na terenie Gminy Korsze.

W najbliższym czasie Burmistrz Korsz ogłosi oficjalne wyniki i wręczy akty nominacji piętnastu wybranym seniorom.

Gratulujemy naszym reprezentantkom oraz wszystkim kolegom i koleżankom, którzy dostąpią zaszczytu udziału w pracach rady.

Tekst: MOK Korsze