ŚWIĄTECZNE ZMAGANIA SOLISTÓW Z MIEJSKIEGO OŚRODKA KULTURY W KORSZACH

Tradycyjnie uczestnicy zajęć wokalnych prowadzonych przez instruktor Agatę Gołaszewską wzięli udział w konkursach wokalnych o tematyce świątecznej. Podopieczni Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach: Emilia Kozińska, Natalia Szymecka oraz Aleksandra Tabaka wzięły udział w XIII Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Kętrzynie. W kategorii 13-15 lat wyróżnienie wyśpiewała Aleksandra Tabaka.

Nasi reprezentanci: Martyna Sochacka, Aleksandra Dmowska, Lena Podraszka, Kornelia Piwiszki, Victoria Bondar, Milena Koziróg, Milena Zapaśnik, Julia Obrębska, Aleksandra Tabaka, Natalia Szymecka uczestniczyli również w XVII Regionalnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Budrach. Podczas tego przeglądu wyróżnienie w kategorii klas IV-VI otrzymała Victoria Bondar, w kategorii klas VII-VIII wyróżnienie otrzymała Aleksandra Anastazja Tabaka.

Kolejny już raz soliści promowali Gminę Korsze podczas konkursów wokalnych a także mieli możliwość prezentować swoje umiejętności po za granicami naszego powiatu.

Tekst i fot.: MOK Korsze