TWÓRCZO SPĘDZAJĄ CZAS

11Gru201415:59

TWÓRCZO SPĘDZAJĄ CZAS

b_270_0_16777215_00_images_2014_12_tworczo_spedzaja_czas_IMG_0585.JPG

Zajęcia plastyczno-techniczne w Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach cieszą się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych mieszkańców Korsz. Uczestniczy w nich 17 osób.

W każdy czwartek w godzinach 15.30 – 16.30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach odbywają się stałe zajęcia plastyczno-techniczne dla dzieci. Instruktorem prowadzącym jest Agnieszka Karusewicz. Jak mówi sama prowadząca zainteresowanie zajęciami rośnie.

- Coraz więcej dzieci chce uczestniczyć w tego typu przedsięwzięciach. Wspólne malowanie, rysowanie, klejenie, lepienie - artystycznie rozwija i pobudza uczestników zajęć. Czas spędzony w naszym ośrodku jest twórczy a przy tym dobrze się bawimy. Dzieci czują się u nas bardzo dobrze. Ostatnie prace mikołajkowe wykorzystane zostały do dekoracji sali na zabawę mikołajkową, która odbyła się 6 grudnia – mówi instruktorka.

Mamy i babcie, które przyprowadzają swoje pociechy mają udostępnioną salę gdzie mogą wypić kawę i w sprzyjających warunkach podyskutować

Zapraszamy chętne dzieci do korzystania z naszej oferty.

Tekst: Tomasz Lenkowski MOK

Fot: Agnieszka Karusewicz MOK