MIKOŁAJKOWO W MOK

09Gru201417:18

MIKOŁAJKOWO W MOK

b_270_0_16777215_00_images_2014_12_mikolajkowo_w_mok_14.JPG

6 grudnia w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach wspólnie z Mikołajami i naszymi instruktorami bawiły się dzieci z Korsz i okolicznych miejscowości.

Do naszego ośrodka bardzo licznie przybyły dzieci wraz ze swoimi rodzicami, babciami, dziadkami, wujkami i ciociami. Jednym słowem przybyły niemal całe rodziny, z czego bardzo się cieszymy.

Spotkanie rozpoczęliśmy w rytmach zumby. Zarówno dzieci jak i rodzice dali się ponieść pozytywnej energii tańca i zabawie. Tradycyjnie taniec poprowadziła instruktorka Agnieszka.

Nieodzownym elementem Mikołajek były konkursy i zabawy prowadzone przez instruktorkę Agatę. Krzesełka, czapka z okręcaniem, rzuty do celu i wiele innych ciekawych aktywizujących zabaw, w których każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Miłym akcentem zabawy był występ zespołu „Sekret”, któremu bardzo dziękujemy za aktywne uczestnictwo i pięknie wykonane utwory.

Oczywiście swoją obecnością zaszczycił nas Św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. Za przybycie i udział w naszej zabawie świątecznych gości dziękujemy Bibliotece w Korszach.

Wszystkie dzieci czekały na teatrzyk, który miał przyjechać do nas specjalnie z Krakowa. Niestety z powodów zdrowotnych jednego z aktorów ta część naszego programu się nie odbyła. Zapewniamy jednak dzieci i rodziców, że podczas ferii zimowych taki teatrzyk do nas zawita.

Naszym milusińskim i ich rodzinom za dobrą zabawę i iście świąteczny nastrój serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkania z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Korszach.

art: Tomasz Lenkowski MOK

Fot. Agata Gołaszewska i Agnieszka Karusewicz MOK