BAWILI SIĘ NA ZABAWIE DISCO

28Lip201513:54

BAWILI SIĘ NA ZABAWIE DISCO

b_270_0_16777215_00_images_2015_07_disco_polo_27.JPG

Lipcowa impreza Disco Polo w Korszach zgromadziła setki fanów muzyki tanecznej.Pod koniec lipca na Publicznym Miejscu Spotkań w Korszach odbyła się zabawa w rytmach muzyki Disco Polo.

Miejski Ośrodek Kultury w Korszach przygotował z tej okazji urozmaicony program artystyczny.Na korszeńskiej scenie zaprezentowały się zespoły z Kętrzyna, Sępopola i Korsz. Imprezę otworzył zespół „Clever”, trzyosobowy rodzinny zespół muzyczny z Kętrzyna. Rodzinny, ponieważ w skład wchodzi jedno małżeństwo i szwagier. Zespół zaprezentował bogaty i różnorodny repertuar. Kolejno na scenie wystąpił zespół „Axel” również z Kętrzyna. Zespół gra od dwóch lat uświetniając imprezy okolicznościowe, plenerowe, wesela, studniówki. Daniel i Jarek niczym Zenek Martyniuk wyśpiewywali skoczne i pobudzające do tańca piosenki. Trzeci zespół, który prezentował swój program to „Dorix” z Sępopola. W skład zespołu wchodzi Rafał, Andrzej i Marek. Chłopaki nie dawali chwili wytchnienia korszeńskiej publiczności. Szybkie i wesołe kawałki to ich domena.

Programowe hity disco polo zainicjował „Sekret” z Glitajn. Zespół tworzą trzy młode i zdolne kobiety. Na scenie prezentują się od 2014r. Z towarzyszeniem grupy tanecznej wystąpił Tomasz Lenkowski dyrektor MOK. Choreografię przygotowała Agnieszka Karusewicz instruktor MOK. Połączenie występu wokalnego z tanecznym wywołało wśród publiczności wiele pozytywnych emocji. Wykonawcy nagradzani byli gromkimi brawami.

Do nocy przygrywał zespół „Silver” z Sępopola. Publika szalała. Frekwencja przerosła oczekiwania organizatorów. Impreza zakończyła się o drugiej w nocy, choć uczestnicy zabawy chcieli bawić się dalej. Jak to powiedział Krzysztof lider zespołu Silver „wszystko, co dobre musi się kiedyś skończyć”.

Dziękujemy za liczny udział w imprezach organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Koszach i zapraszamy na kolejne.

Fot. i tekst: MOK Korsze