I Gminny Turniej Tenisa Stołowego – Korsze 2014r

21Lut201421:50

I Gminny Turniej Tenisa Stołowego – Korsze 2014r

Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach zgromadziła tenisistów z całej Gminy Korsze. Wydarzenie ważne, ponieważ odbył się I Gminny Turniej Tenisa Stołowego – Korsze 2014 r.

Ponad 60 osób przybyło na turniej do Korsz. Rywalizowano w trzech kategoriach wiekowych: osoby do 13 lat, osoby 14 – 16 lat, osoby od 17 lat wzwyż. Turniej trwał dziewięć godzin.

Zainteresowanie turniejem przeszło najśmielsze oczekiwania. Tak liczna grupa osób biorących udział w rozgrywkach to powód do radości i potwierdzenie, że istnieje duże zapotrzebowanie na tenis stołowy. Cieszymy się, że przybyła do nas młodzież m.in. z Łankiejm i Sątoczna. Zespół Szkół w Sątocznie wystawił do turnieju 20 osób. Młodzież przybyła ze swoim opiekunem Mirosławem Szeferem. Wszyscy prezentowali wysoki poziom i kulturę gry – mówią prezesi KSSK „Otwarte Drzwi”.

Organizatorzy pragną podziękować za duże zaangażowanie i pomoc Krzysztofowi Piwiszkisowi, Agacie Gołaszewskiej oraz Dawidowi Waszczukowi.

Organizatorem przedsięwzięcia było Korszeńskie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Otwarte Drzwi”.

Współorganizatorami: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Korszach, Miejski Ośrodek Kultury w Korszach, Orlik Korsze.

Wyniki turnieju:

I kategoria do 13 lat
I miejsce MATEUSZ ZARĘBIŃSKI (ZS Sątoczno)
II miejsce SZYMON RUKSZAN
III miejsce JAKUB KOWALSKI
IV miejsce ŁUKASZ OŁDAK (ZS Sątoczno)

II kategoria od 14 do 16 lat
I miejsce KAMIL PADOŁ (ZS Sątoczno)
II miejsce DAWID AFRYKAŃSKI (Łankiejmy)
III miejsce MATEUSZ PAWELCZYK (ZS Sątoczno)
IV miejsce REMIGIUSZ PAWELCZYK (ZS Sątoczno)

III kategoria od 17 lat wzwyż
I miejsce PAWEŁ KRUPCZAK
II miejsce ANDRZEJ MARCINKIEWICZ
III miejsce RAFAŁ KUCZYŃSKI
IV miejsce PATRYK JĘDRZEJEWSKI

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Gminy Korsze.

• IS_1
  • IS_15